Podwójne Forma wtryskowa
Dom UsługiPodwójne Forma wtryskowa

Podwójne Forma wtryskowa Szczegół

Opinie klientów
Mamy zaufanie do jakości swoich produktów. Zawsze najlepsza. Należy zachować tę dzieje, a my nawiązać stosunki handlowe długoterminowej z wami.

—— Mr Zero

Bardzo doceniam za profesjonalną obsługę i wyższym standardem kontroli jakości, bardzo szczęśliwy, że cię znam.

—— Pan Johnifere

Chcę powiedzieć, że produkty bardzo dobre. Dziękuję wszystkim za sugestie, również dobre usługi po sprzedaży.

—— Pan Abílio Cipriano

Im Online Czat teraz

Podwójne Forma wtryskowa

  • Podwójne Forma wtryskowa

Kształtki do formowania przez rozdmuchiwanie jest nakładany na słupek rdzenia kolejnymi injectionoperations w różnych formach wtryskowych. Materiał w pierwszej warstwie jest wtryskiwana do końca na pilocie wnęki formy od części szyjkowej pręta rdzeniowego, w zwykły sposób. Druga warstwa jest wtryskiwane do drugiego moldcavity wtrysku w sąsiedztwie szyjki pręta rdzeniowego płynąć na pierwszej warstwie w kierunku od chłodniejszej części pierwszej warstwy ku gorętszej części. Twolayer kształtka wstępna zostaje przeniesiona do formy do rozdmuchiwania, gdzie rozdmuchuje się w zwykły sposób.
Wynalazek dotyczy kształtki dwuwarstwową do pręta rdzeniowego w kolejnych injectionmolds a następnie przenosi rozdmuchiwania dwuwarstwową do nadmuchowego formy. Praktycznych trudności w stanie techniki, do iniekcji z dwóch warstw z tworzywa sztucznego na pręcie rdzenia przed rozdmuchiwaniem jest, że drugie uszkodzenia warstwy pierwszej warstwy.
Zwykłym sposobem nanoszenia kształtki z pręta rdzeniowego, w formie wtryskowej jest do wstrzyknięcia materiału z tworzywa sztucznego do wnęki formy na końcu zdalnym wgłębienia z szyjki pręta rdzeniowego. W ten sposób materiał z tworzywa sztucznego nakłada się na końcu pręta rdzeniowego, który jest najdalej od jakiegokolwiek kontaktu z metalem formy; i wstrzykuje się materiał bardzo ogrzewa koniec pręta rdzeniowego, ponieważ tylko w ten sposób, w którym przepływ ciepła od końca pręta rdzeniowego jest wzdłużnie w kierunku szyjki i przez stosunkowo ograniczonym przekroju metalu.