Podwójne Forma wtryskowa
Dom UsługiPlastikowe formy wtryskowe

Plastikowe formy wtryskowe Szczegół

Opinie klientów
Mamy zaufanie do jakości swoich produktów. Zawsze najlepsza. Należy zachować tę dzieje, a my nawiązać stosunki handlowe długoterminowej z wami.

—— Mr Zero

Bardzo doceniam za profesjonalną obsługę i wyższym standardem kontroli jakości, bardzo szczęśliwy, że cię znam.

—— Pan Johnifere

Chcę powiedzieć, że produkty bardzo dobre. Dziękuję wszystkim za sugestie, również dobre usługi po sprzedaży.

—— Pan Abílio Cipriano

Im Online Czat teraz

Plastikowe formy wtryskowe

  • Plastikowe formy wtryskowe
  • Plastikowe formy wtryskowe
  • Plastikowe formy wtryskowe

Maski lutowniczej jest narażona na klocków używanych, często mówi się, że zielone, olej jest rzeczywiście kopanie dziur w zielony, zielony olej nie musi pokrywać klocki i inne odkryte obszary. Prawidłowe czyszczenie może uzyskać odpowiednie właściwości powierzchni.

Powłoka HASL lutowniczej HAL (powszechnie znany jako Hal) procesu zanurzono najpierw na strumień PCB, a następnie zanurzenie w roztopionym lutowiu, a to z dwóch noży powietrznych sprężonym powietrzem z nożem w powietrzu ciepła, aby wypuszczać nadmiar lutu na obwodzie drukowanym wyżywienie, a jednocześnie wyeliminować nadmiar lutu metalowy otwór, w wyniku jasnej, gładkiej, jednolitej powłoki lutowniczej.
Goldfinger, specjalnie zaprojektowane złącze krawędziowe, podłącz złącze jak płyta łącznikowych eksportu zagranicznych, i dlatego muszą oszukiwać ten proces. Wybrał złota ze względu na swoją doskonałą odporność na utlenianie i przewodności. Jednakże, ponieważ koszt złota odnosi się tylko do oszukiwania tak wysokie, lokalne złocone lub chemicznie.